Kodėl tapau psichoterapeute

Dar studijuodama universitete supratau, kad dažnai žmogaus sielos kančia yra didesnė, nei užklupusi fizinė negalia. Pradėjau domėtis, kaip geriausiai būtų galima padėti kamuojamiems panikos ir nerimo, įvairių baimių, įkyrumų, depresijos, nemigos, valgymo sutrikimų. Išsirinkau kognityvinę elgesio terapiją – vieną iš psichoterapijos rūšių ir vieną iš veiksmingiausių problemų sprendimo būdų, kuris greitai ir efektyviai padeda tiek įvairių psichologinių problemų turintiems žmonėms, tiek norintiems didinti savivertę ir gyventi kokybiškiau.

Vertybės

Ne vienus metus gydžiau fizines žmonių negalias, tačiau supratau, kad labai daug ką galima pakeisti, jei pakeisime žmogaus požiūrį į savo jausmus, elgesį, gyvenimo būdą, santykį su aplinka. Kartais užtenka noro, asmeninių pastangų ir specialisto pagalbos, kad pagerėtų savijauta ir sugrįžtų pasitikėjimas bei šypsena. Todėl džiaugiuosi, kad esu ta specialistė, kuri gali sumažinti kančią, padėti išspręsti problemas, vesti pacientus savęs pažinimo ir kokybiškesnio gyvenimo keliu.

Išsilavinimas

1995 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis.
1996 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos studijų programos pirminė rezidentūra, medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
1998 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, gydytojo pediatro profesinė kvalifikacija.
2001 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, gydytojo vaikų neurologo profesinė kvalifikacija.
2018 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, gydytojo psichoterapeuto profesinė kvalifikacija.
Kursai, kuriuose tobulinausi
2017 m. LSMU Elgesio institutas – „Kūno terapijos pagrindai“.
2019 m. Europos psichologų asociacija – „Social anxiety workshop“.
Nuo 2015 m. žinias gilinu Lietuvos psichiatrų asociacijos organizuojamose kasmetinėse konferencijose, dalyvauju tarptautinėse konferencijose. Nuolat domiuosi psichoterapijos naujienomis, esu Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė.